Вітаємо вас!

Ми раді вітати вас тут!

Наше недільне богослужіння відбувається о 9:30 та 12:00. Якщо ви на нашому сайті вперше, у вас може виникнути бажання проглянути наступні сторінки:

Питання, які часто задають:

Як проходять ваші недільні богослужіння?

У церкві “Нові Обрії” ми робимо все для того, щоб всі почували себе, як вдома, коли вони приходять у нашу церкву. Перше служіння розпочинається о 9:30, друге – о 12:00. Служіння розпочинається з часу прославлення, після чого слідує проповідь. Форма наших богослужінь є трохи нетрадиційною та вільною – музику веде лідер прославлення із групою, а проповідь пастора вказує на справжні проблеми, з якими ми стикаємось щодня. Недільне богослужіння триває приблизно 1,5 години. До та після служіння у нас є час потусити, попити кави та знайти нових друзів. Наші служіння також є міжкультурними. Наш пастор зазвичай проповідує англійською з перекладом на українську або російську мови, і ми співаємо українські, російські та англійські пісні. Люди, які відвідують нашу церкву, – з України, США, Анголи, Камеруну, Гани та багатьох інших місць. Не хвилюйтесь – вам не потрібно говорити всіма цими мовами! Почувайтесь добре, якщо ви говорите лише українською чи лише англійською, але якщо ви б хотіли вивчити іншу мову, наша церква є хорошим місцем для початку. У нас також є англійський клуб (якщо вам необхідна інформація, натисніть тут) щосереди для тих, хто хоче вдосконалити англійську

О котрій годині мені потрібно приходити на служіння?

Ми рекомендуємо приходити хоча би за п’ятнадцять хвилин до початку служіння – таким чином, у вас буде час привітатись, попити кави і зайняти місце. Як церква, ми справді цінуємо дружні відносини.

Як мені слід одягнутися?

Атмосфера та форма нашої церкви є дуже зручною, привітною та неформальною. Тут побачете людей, що носять різний стиль одягу – від футболок та голубих джинсів до костюмів та плать.

Де мої діти будуть під час богослужіння?

Щонеділі під час другого служіння у церкві «Нові Обрії» у нас є недільна школа. Навчання там розпочинається відразу ж після того, як зупиняється музика, тому до того часу діти можуть бути з вам в головному залі. Під час уроків у недільній школі діти вивчають біблійну історію, грають ігри та роблять якусь річ під час рукоділля. Якщо служіння ще не закінчується, діти можуть погратися іграшками або подивитися християнський мультфільм наприкінці. Будь ласка, забирайте дітей відразу після того, як закінчиться служіння.

Як мені охреститися?

Якщо вас цікавить хрещення, ми б хотіли більше з вами про це поговорити! Ми віримо, що хрещення є одним з перших кроків покори, який християнин робить до Бога, Ісус показав нам приклад, коли Він був хрещений Іваном у річці Йордан. Якщо ви хочете охреститись, будь ласка, приходьте в неділю, і поговоріть з пастором, або з кимось з служителів.

Як мені стати членом церкви?

Членство у нашій церкві є дуже неформальним. У нас є клас членства під назвою “Discovery”. Якщо вам цікаво стати членом нашої церкви, будь ласка, приходьте в неділю, поговоріть з пастором чи кимось з служителів.

А якщо у мене є більше запитань?

Ми б дуже хотіли поговорити з вами більше, і дати відповіді на ваші запитання. Щоб зв’язатись з нами, будь ласка, натисніть тут!

Анкета нового відвідувача

Якщо ви вже були в нас перший раз в неділю і хочете розказати нам, як це пройшло, будь ласка, натисніть нижче, щоб заповнити нашу маленьку анкету для нових відвідувачів:

Тел: +38 098 549 27 42 (Kyivstar), +38 093 258 58 49 (Life)
Адреса: вул. Героїв УПА, 77

FB | VK | Twitter | YouTube | G+ |
© New Horizons L’viv, all rights reserved unless otherwise specified.