Вітаємо вас!

Ми раді вітати вас тут!

Наше недільне богослужіння відбувається о 9:30 та 12:00. Якщо ви на нашому сайті вперше, у вас може виникнути бажання проглянути наступні сторінки:

Питання, які часто задають:

Як проходять ваші недільні богослужіння?

У церкві Нові Обрії ми робимо все для того, щоб всі почували себе, як вдома, коли вони приходять у нашу церкву. Служіння розпочинається о 11.00, на якому завжди проходить час прославлення, після чого слідує проповідь. Форма наших богослужінь є трохи нетрадиційною та вільною – музику веде лідер прославлення із групою, а проповідь пастора вказує на справжні проблеми, з якими ми стикаємось щодня. Недільне богослужіння триває приблизно 1,5 години, до та після служіння у нас є час потусити, попити кави та знайти нових друзів. Наші служіння також є міжкультурними. Наш пастор зазвичай проповідує англійською з перекладом на українську, або російську мову, і ми співаємо українські, російські та англійські пісні. Люди, які відвідують нашу церкву, – з України, США, Анголи, Камеруну, Гани та багато інших місць. Не хвилюйтесь – вам не потрібно говорити всіма цими мовами! Почувайтесь добре, якщо ви говорите лише українською, чи лише англійською, але якщо ви б хотіли вивчити іншу мову, наша церква є хорошим місцем для початку. У нас також є англійський клуб (якщо вам необхідна інформація, натисніть тут) щочетверга для тих, хто хоче удосконалити англійську.

В якій годині мені потрібно приходити на служіння?

Ми рекомендуємо приходити хоча би в 10.45, таким чином у вас буде час привітатись, попити кави, і зайняти місце. Як церква, нам справді цінними є дружні відносини.

Як мені слід одягнутися?

Атмосфера та форма нашої церкви є дуже зручною, привітною та неформальною. Тут побачете людей, що носять різний стиль одягу – від футболок та голубих джинсів до костюмів та плать.

Де мої діти будуть під час богослужіння?

Щонеділі у церкві Нові Обрії у нас є недільна школа. Навчання там розпочинається зразу ж після того, як зупиняється музика, тому будьте вільними у тому, щоб діти були з вами в головному залі до того часу. Під час уроків в недільній школі діти вивчають біблійну історію, грають ігри та роблять якусь річ під час рукоділля. Якщо служіння ще не закінчується, діти можуть погратися іграшками, або подивитися християнський мультфільм в кінці. Будь ласка, забирайте дітей, як тільки закінчиться служіння.

Як мені охреститися?

Якщо вас цікавить хрещення, ми б хотіли більше з вами про це поговорити! Ми віримо, що хрещення є одним з перших кроків покори, який християнин робить до Бога, Ісус показав нам приклад, коли Він був хрещений Іваном у річці Йордан. Якщо ви хочете охреститись, будь ласка, приходьте в неділю, і поговоріть з пастором, або з кимось з служителів.

Як мені стати членом церкви?

Членство у нашій церкві є дуже неформальним. У нас є клас членства під назвою “Discovery”. Якщо вам цікаво стати членом нашої церкви, будь ласка, приходьте в неділю, поговоріть з пастором чи кимось з служителів.

А якщо у мене є більше запитань?

Ми б дуже хотіли поговорити з вами більше, і дати відповіді на ваші запитання. Щоб зв’язатись з нами, будь ласка, натисніть тут!

Анкета нового відвідувача

Якщо ви вже були в нас перший раз в неділю і хочете розказати нам як це пройшло, будь ласка натисніть нище щоб заповнити нашу маленьку анкету для нових відвідувачів:

Заповнити анкету

Тел: +38 098 549 27 42 (Kyivstar), +38 093 258 58 49 (Life)
Адреса: вул. Героїв УПА, 77

FB | VK | Twitter | YouTube | G+ |
© New Horizons L’viv, all rights reserved unless otherwise specified.