У що ми віримо

Біблія

Ми віримо, що всі Писання Старого і Нового Заповітів є Словом Божим, повністю натхненним і без помилок в оригінальних манускриптах, і що вони є безпомилковими правилами у вірі і на практиці.

Отець

Ми віримо в Бога – Отця, нескінченного, особистого Духа, досконалого в святості, мудрості, владі та любові; що Він є милостивим у справах людей; що Він чує і відповідає на молитви; і що Він спасає від гріха та смерті всіх тих, хто приходить до Нього через Ісуса Христа.

Син

Ми віримо в Ісуса Христа, Божого єдинородного Сина, зародженого Духом Святим. Ми віримо в Його непорочне зачаття, безгріховне життя, чудеса і вчення; Його викупної смерті замість нас; тілесне воскресіння; вознесіння на небеса; вічно заступництво за Його людей; і особисте, очевидне повернення на землю. Ми віримо що Він такий самий, як і Бог. Він був повноцінною людиною і повноцінним Богом.

Дух Святий

Ми віримо у Святого Духа, який зійшов від Отця і Сина, щоб звинуватити світ у гріху, праведності і засудженні, а також щоб відновити, освятити і надати силу служити всім тим, хто вірить у Христа.

Ми віримо, що Святий Дух перебуває у кожній людині, яка вірить в Ісуса, і що Він – це завжди присутній Помічник, Вчитель та Провідник. Ми віримо, що Ісус Христос охрещує віруючих, які знаходяться в пошуку, Святим Духом і силою служити під час або ж після відродження, яке є окремою роботою Святого Духа на спасіння.

Ми віримо у служіння Святого Духа в теперішньому часі та у застосування всіх біблійних дарів Духа, що відображається у плодах цього ж Духа.

Ми віримо, що Біблія чітко розмежовує те, що духовні дари спрямовані на напучування тіла і що вони мають використовуватися в любові. Ми віримо, що любов важливіша за найефектніші дари, і що без любові будь-яке застосування духовних дарів є марним.

Під час нашого служіння ми зосереджуємося на особистих стосунках з Богом через поклоніння, молитву та вивчення Слова. Ми не практикуємо спілкування на мовах під час прославлення або посеред вивчення Біблії, бо не віримо, що Святий Дух перебиватиме Сам Себе. Бог не є Творцем збентеження. Ми заохочуємо використовувати ці дари під час більш особистих подій – наприклад, зустрічей у малих групах, де ці дари можуть досягнути мети, з якою й були надані – напучування тіла Христового.

,

Вічність

Ми очікуємо вознесіння церкви перед початком Великої Скорботи і ми віримо в буквальний Другий Прихід Христа з Його Святими, щоб правити на землі, і прихід буде особистим і очевидним. Це дає нам мотивацію до життя в святості, сердечного поклоніння, відданого служіння, невтомного вивчення Слова Божого, регулярного перебування в спільноті віруючих, участі у водному хрещенні в зрілому віці через занурення у воду і прийняття Святого Причастя.

*

Поклоніння

Ми віримо, що поклоніння Богові має бути духовним; саме тому, ми залишаємось гнучкими і піддатливими веденню Духа Святого, щоб Він направляв наше прославлення.

Ми віримо, що поклоніння Богові має бути надихаючим; саме тому, ми приділяємо велику увагу музиці в нашому прославленні.

Ми віримо, що поклоніння Богові має бути плодотворним; саме тому, ми шукаємо Його любові в наших життях як вищого прояву того, що ми істинно поклоняємось Йому.

Ми віримо, що поклоніння Богові має бути духовним; саме тому, ми залишаємось гнучкими і піддатливими веденню Духа Святого, щоб Він направляв наше прославлення. Ми віримо, що поклоніння Богові має бути надихаючим; саме тому, ми приділяємо велику увагу музиці в нашому прославленні. Ми віримо, що поклоніння Богові має бути плодотворним; саме тому, ми шукаємо Його любові в наших життях як вищого прояву того, що ми істинно поклоняємось Йому. Ми віримо, що поклоніння Богові має бути розумним; саме тому, в наших служіннях є великий наголос на вивченні Слова Божого, через яке Бог може нам показувати, як ми маємо прославляти Його. Ми прагнемо вчити Слово Боже таким чином, щоб його послання міг приміняти кожен індивідуально і щоб воно приводило людину до більшої зрілості в Христі. Ми навчаємо як тлумачно (експозиційно), так і тематично.

Людина

Ми віримо, що всі люди по своїй природі є відділеними від Бога і відповідальні за свої власні гріхи, але спасіння, викуп і прощення безкоштовно пропонуються всім, по благодаті нашого Господа Ісуса Христа. Коли особа кається в гріхах і приймає Ісуса Христа, як свого особистого Господа і Спасителя, довіряючи Йому спасти, тоді людина одразу стає заново народженою і запечатаною Духом Святим, всі її/його гріхи прощені і людина стає дитиною Божою, призначеною провести вічність з Господом.

Церква

Ми віримо у Вселенську Церкву, в живе духовне тіло, в якому Христос є голова і всі відроджені особи є членами.

Ми віримо, що Господь Ісус Христос здійснив дві постанови для Церкви: 1) хрещення і 2) Вечеря Господня. Ми віримо в хрещення через занурення у воду і причастя, і обидві речі відкриті для всіх віруючих в Ісуса Христа.

Ми віримо в те, що називають “Апостольське кредо”, що втілює в собі всі основні доктрини православного євангельського християнства.

Ми є ні п’ятибальними кальвіністами, і при цьому ми і не армініани. Ми твердо дотримуємось біблійного вчення про Божий суверенітет і про відповідальність людини. Ми уникаємо будь-яких богословські системи вірувань, що виходять за рамки написаного Слова і тим самим розділяють тіло Христове.

Ми не віримо в «позитивну сповідь» (рух вірувань, що Богу можна наказувати зцілити або творити чудеса згідно з волею і бажанням людини); людські пророцтва, що суперечать Писанню; включення гуманістичної і світської психології в біблійне вчення; надмірний акцент на духовних дарах і емпіричних знаменнях і чудесах, виключаючи біблійне вчення; або що істинні християни можуть бути одержимі демонами.

Ми віримо, що єдиною істинною основою християнського спілкування є любов Христа (агапе), яка більша за відмінностей, які є між нам, і без яких ми не маємо права називати себе християнами.

Тел: +38 098 549 27 42 (Kyivstar), +38 093 258 58 49 (Life)
Адреса: вул. Героїв УПА, 77

FB | VK | Twitter | YouTube | G+
© New Horizons L’viv, all rights reserved unless otherwise specified.