Як можна виростити здорову овечку?

 

Вирощування вівць може бути добрячим викликом. Вони легко губляться і тому потребують когось, хто б вів їх; вони вразливі до всіляких хвороб і ще вони не дуже розумні. Крім того, вівці мають різні особистості: одні слухняні, інші ліниві, а деякі настільки вперті, що взагалі не слухаються. Без пастора вівця не проживе дуже довго.
Як правильно реагувати на поведінку вівці, коли вона не робить того, що їй слідувало робити? Чи кричали б ви на таку вівцю? Чи ви б примусили її робити те, що вам хочеться? Ні, якщо ви добрий пастух! Добрий пастух пізнає особистість кожної вівці і тому знає, як вести їх правильним чином.
Біблія часто порівнює нас з вівцями: духовно ми губимось і легко захворюємо, і нам потрібен Пастух – Ісус. Він не з тих пастухів, який буде кричати на нас – Він веде нас, як Добрий Пастор. Він знає нас досконало і використовує наші обставини, Слово, і Духа Святого, щоб навчати нас і допомогти нам зростати. У свою чергу, Він хоче навчити нас як бути добрими пастухами, щоб ми дбали і піклувались одне про одного.
Будь ласка, послухайте як Майкл Пратт ділиться з уривку Книги Дій 20 про Ісуса нашого Доброго Пастиря.
Picture Credit – “Sheep” by Jeff Kubina on Flickr.com, some rights reserved.

Як можна виростити здорову овечку?

Пастор Майк Пратт

Тел.: +38 098 549 27 42 (Kyivstar), +38 093 258 58 49 (Life)
Адреса: вул. Кониського 6 / 7
FB | VK | Twitter | YouTube | G+
© New Horizons L’viv, all rights reserved unless otherwise specified.

Можеш поділитися!

Поділись цією сторінкою зі своїми друзями!