Різдво. Зустріч зі Спасителем

Святкуючи народження Христа, чи думаємо ми про те, як покора Марії та Ісуса Христа вплинула особисто на нас? Бо ж народження Христа – це велике чудо! Скільки суперечок, заперечень, незгод, мовчань віддалили Чудо від нашого життя і залишили тільки гіркоту і біль душі… і все через те, що не захотіли послухати голос Божий. Коли ми покірні Богу, ми перестаємо маніпулювати іншими людьми, контролювати ситуацію, ми перестаємо різко реагувати на критику, перестаємо думати про себе і не витісняємо тим інших людей зі свого життя.

Різдво – це історія про Божу любов людям. Щоб її зрозуміти, потрібно поставити Ісуса у центр всього! Павло Федорченко розказує історію про те, як змінювалися долі молодих людей після зустрічі з Ісусом.

Христина Москалик ділиться роздумами про те, що від того, як ми відносимось до Божої волі, залежить, де ми будемо завтра. Коли ангел сповістив Марії Божу волю на її життя, вона не уявляла, як це станеться, але проявила покору. Її покірність Богу вплинула на наступні покоління – народився Ісус Христос.

Він прийшов на цю землю для того, щоб виконати волю Свого Небесного Батька. Наш Господь Ісус Христос знає дорогу. Він пройшов цей земний шлях перед нами, як написано, і був випробуваний в усьому, окрім гріха. І може допомогти тим, хто випробовується! У своїй проповіді Степан Коцан наголошує на тому, що з Ісусом життєва дорога хоч і не буде завжди простою, але буде завжди благословенною!

Різдво. Зустріч зі Спасителем

Павло Федорченко, Христина Москалик, Степан Коцан

Тел: +38 098 549 27 42 (Kyivstar), +38 093 258 58 49 (Life)
Адреса: вул. Героїв УПА, 77

FB | VK | Twitter | YouTube | G+
© New Horizons L’viv, all rights reserved unless otherwise specified.

Можеш поділитися!

Поділись цією сторінкою зі своїми друзями!