Наша команда

Пастор Майк Пратт

Майк Пратт – пастор-засновник церкви Нові Обрії Львів. Він є місіонером в Україні з 1994 року і мав служіння у Києві, Дніпропетровську і Львові. Майк сам про себе говорить: “Я їм сире сало (так роблять місіонери). Копаюсь в Біблії. Роблю все, щоб навчити всього, що я знайшов. Піднімаюся на скелі. Живу в чудовому місті.” Він живе тут у Львові зі своєю дружиною, Мішель, та наймолодшим сином Джошем. Їхня дочка, Ніколь, також служить в церкві разом зі своїм чоловіком, Джошем Бальдонадо.

Джош та Ніколь Бальдонадо

Джош та Ніколь мають різноманітні служіння в Нових Обріях. Джош є лідером технічного служіння, допомагає зі служінням прославлення і просто наглядає за тим, щоб у неділю зранку все йшло добре.

Володя Баран

Володя став служителем у Нових Обріях у 2014 році і одразу став великим благословінням. Він допомагає з основними адміністративними питаннями в церкві і служить поруч з пастором Майком як асистент.

Давид і Катя Снід

Давид служить у Нових Обріях ще від заснування у 2010 році. Давид керує командою комунікації, включаючи наш веб-сайт та соціальні мережі. Він зі своєю дружиною Катею мають різноманітні служіння в церкві. Зв’язатися з Давидом та Катею у їхньому блозі.

Тел: +38 098 549 27 42 (Kyivstar), +38 093 258 58 49 (Life)
Адреса: вул. Героїв УПА, 77

FB | VK | Twitter | YouTube | G+
© New Horizons L’viv, all rights reserved unless otherwise specified.