Наша історія

Перша «Церква Голгофи» утворилась у кінці 1960-х років у місті Коста Меса, штат Каліфорнія, як маленька позаконфесійна церква, яка налічувала 25 членів, на чолі з пастором Чаком Смітом. Господь благословив цю маленьку групу і зараз у «Церкві Голгофи» міста Коста Меси знайшли свій дім близько 30 000 віруючих.
З самого початку, «Церква Голгофи» була зосереджена на тому, щоб скеровувати людей до Христа, навчати їх, щоб вони могли йти у світ та навчати інших. Господь благословив цей намір і «Церква Голгофи» зросла до 850 церков у північній Америці та майже до 200 церков у південній Америці, Європі, Африці, Азії та Австралії. Ми щиро приймаємо близько до серця Боже повеління в Євангелії від Матвія 28:19-20: «Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь»
Через розмір церкви та її вплив, багато християн запитували про переконання «Церкви Голгофи» та про те, що нас відрізняє від інших. Ми завжди нерішуче відповідали на це запитання, не тому, що ми не впевненні у наших переконаннях, але ми намагаємось бути обережними, щоб уникнути поділу в тілі Христовому. Все-таки найважливішим є те, що нас об’єднує як християн – це основні доктрини: непогрішимість Слова Божого, непорочне зачаття Ісуса Христа, безгрішність Христа, смерть за наші гріхи, тілесне воскресіння, вознесіння Христа у славі та особисте повернення для панування над землею. В цьому зміст християнства, прийнятий усіма народженими згори віруючими.
Коли християни відходять від цих фундаментальних доктрин до тих, які є менш важливими, завжди існує ризик створення бар’єрів всередині церкви, чого ми не бажаємо робити в «Церкві Голгофи».

Церква Голгофи в Україні

У 1990 році новини про те, що люди в Україні хочуть знати більше про Ісуса Христа та Боже Слово, поширились в Сполучених Штатах Америки. Ці новини почув чоловік на ім’я Джордж Маркі, котрий був пастором в штаті Індіана і вони торкнулись його серця. Після короткої подорожі до пострадянської східної Європи, він відповів на Божий заклик залишити США. У 1992 році, разом з дружиною Памелою та вісьмома дітьми, Джордж покинув Індіану та прибув на Україну.
Пастор Джордж не завжди проповідував словами. Його життя відображало любов Христа та силу Євангелії. Доброта, турбота про інших, радість, свобода та щира віра в Ісуса Христа – всі ці характеристики відразу спадають на думку, коли згадуєш Джорджа. Багато українців бачили його приклад справжнього християнства та відповідали вірою в Бога. Через дбайливе служіння людям в цьому окрузі, спільнота віруючих, що утворилась, стала відомою у Києві як «Церква Голгофи».
Після того, як у Києві утворилась церква, місіонери почали приїжджати до інших міст України та утворювати там нові церкви. Була заснована церква у місті Кагарлик у 1997 році, ще дві в Прилуках та Дніпропетровську в 2000 році, одна в Полтаві в 2001 році, три у Ніжині, Запоріжжі та Харкові у 2002 році, одна в Бородянці у 2003 році та згодом інші у Світловодську, Сімферополі, Тернополі, Львові та в інших містах. Ми продовжуємо молитись про заснування більшої кількості церков в Україні та за її межами.

Тел: +38 098 549 27 42 (Kyivstar), +38 093 258 58 49 (Life)
Адреса: вул. Героїв УПА, 77

FB | VK | Twitter | YouTube | G+
© New Horizons L’viv, all rights reserved unless otherwise specified.